LEGO City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych – 60371

Poznaj LEGO® City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych 60371 – zestaw, który oferuje wiele możliwości budowania i zabawy. Zbuduj garaż dla samochodów strażackich, a następnie rozegraj scenariusz ratunkowy. W tym zestawie LEGO City znajduje się kilka elementów, które dodatkowo urozmaicą Twoją zabawę. Dodatkowe akcesoria, takie jak klucze do samochodu i apteczka, sprawią, że Twoja przygoda będzie jeszcze bardziej autentyczna. A jeśli masz już doświadczenie w budowaniu i chcesz sięgnąć po coś więcej, to dołączony instruktarz pomoże Ci stworzyć nowe modele. Pamiętaj – każdy dzień to nowa przygoda w mieście LEGO!

Lego City to miasto pełne niespodzianek i ciekawych miejsc. Warto odwiedzić je choćby dlatego, że można tu spotkać naprawdę interesujących ludzi. Jednym z nich jest na pewno strażak Sam. Mieszka on w garażu strażackim, który jest częścią dużego parking garage dla pojazdów uprzywilejowanych. Jest to idealne miejsce na rozegranie scenariusza ratunkowego lub na stworzenie nowych modeli samochodów strażackich. Lego City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych – 60371 to idealny zestaw dla każdego miłośnika Lego City!

Znajdź swoje miejsce w mieście

Dla wszystkich kierowców, którzy chcą znaleźć swoje miejsce w mieście, LEGO City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych (60371) to idealny zestaw. Zawiera on miniaturę parkingowej rampy i garażu podziemnego, a także kilka innych elementów, które ułatwią życie każdego kierowcy. Parking jest przeznaczony dla pojazdów uprzywilejowanych, takich jak policja lub pogotowie ratunkowe, więc można go łatwo znaleźć w centrum miasta.

Poznaj nowy zestaw LEGO City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych

Nowy zestaw LEGO City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych to idealny prezent dla każdego miłośnika klocków LEGO. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć własną miniaturę parkingu. Jest łatwy w montażu i bardzo trwały. Idealnie nadaje się do zabawy w domu lub na zewnątrz.

Odkryj ukryte tereny parkingowe w mieście

Dla kierowców, którzy mają problemy z parkowaniem w mieście, LEGO City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych (60371) to idealne rozwiązanie. Zestaw obejmuje miniaturkę samochodu policyjnego i radiowozu strażackiego oraz figurki policjanta i strażaka. Kierowca może odkryć ukryte tereny parkingowe w mieście, a następnie zaparkować swój pojazd na jednym z trzech dostępnych miejsc. Aby ułatwić parkowanie, na każdym z tych trzech miejsc jest tablica informacyjna ze wskazówkami. Wszystkie elementy są łatwe do złożenia i przenoszenia, co sprawia, że ​​zestaw jest świetną zabawką do gry w domu lub w podróży.