Parking dla pojazdów uprzywilejowanych 60371 – LEGO City

Pojazdy uprzywilejowane mogą parkować wszędzie, ale muszą mieć do tego odpowiednią legitymację. W LEGO City jest parking dla pojazdów uprzywilejowanych 60371, który umożliwi im bezpieczne i legalne parkowanie. Parking jest ogrodzony i strzeżony przez 24 godziny na dobę. Jest także wyposażony w monitoring, dzięki czemu można śledzić, co dzieje się na parkingu. Parking jest otwarty dla wszystkich pojazdów uprzywilejowanych, a także dla samochodów osobowych i motocykli.

LEGO City

Parking dla pojazdów uprzywilejowanych 60371nowość LEGO City to idealny dodatek do Twojej kolekcji LEGO. Parking składa się z dwóch pięter i jest wyposażony w windę, która pomaga przemieszczać się między piętrami. Na pierwszym piętrze znajduje się garaż, a na drugim – stacja benzynowa. Parking jest także wyposażony w kilka akcesoriów, takich jak kamery, ławki i kosze na śmieci.

Użytkownicy uprzywilejowani mogą korzystać z parkingu 60371

Użytkownicy uprzywilejowani mogą korzystać z parkingu 60371. Parking 60371 jest dostępny dla wszystkich użytkowników, którzy mają ważne zaproszenie lub też są członkami programu lojalnościowego. Parking 60371 oferuje bezpieczne i wygodne miejsce do parkowania samochodów. Jest on monitorowany przez cały czas, a także posiada ochronę.

Pojazdy uprzywilejowane mogą parkować na parkingu 60371

Pojazdy uprzywilejowane mogą parkować na parkingu 60371. Parking jest dostępny dla pojazdów osobowych, które mają ważny dokument tożsamości. Aby skorzystać z parkingu, należy go zarezerwować online lub telefonicznie.