Pojazdy uprzywilejowane mają swój własny parking 60371 LEGO City!

Parking dla pojazdów uprzywilejowanych 60371 LEGO City! Jest to idealne miejsce na zaparkowanie Twojego pociągu, autobusu lub samochodu policyjnego. Parking jest łatwy do zbudowania i ma wiele funkcji, które sprawiają, że jest on jeszcze bardziej atrakcyjny. Parking ma dwie bramy, które można otwierać i zamykać, a także dwa poziomy. Na górnym poziomie znajduje się stacja benzynowa, a na dole jest warsztat samochodowy. Parking jest wyposażony w windę, która może transportować pojazdy między piętrami. Jest to idealne miejsce dla każdego miłośnika LEGO City!

Pojazdy uprzywilejowane mają swój własny parking 60371 LEGO City!

Pojazdy uprzywilejowane mają swój własny parking 60371 LEGO City! Parking jest ogrodzony i monitorowany, a wejście jest strzeżone przez strażników. Jest to idealne miejsce do parkowania samochodów lub motocykli uprzywilejowanych, takich jak policyjne, pogotowie ratunkowe lub wojsko.

Pojazdy uprzywilejowane mają swój własny parking!

Pojazdy uprzywilejowane mają swój własny parking! Parking jest oddzielony od innych i ma dużo miejsca. Jest ogrodzony i strzeżony przez 24 godziny.

Pojazdy uprzywilejowane mają swój własny parking 60371!

Pojazdy uprzywilejowane mają swój własny parking 60371! Parking 60371 to miejsce, w którym można bezpiecznie zaparkować pojazd uprzywilejowany. Parking jest ogrodzony i strzeżony przez 24 godziny na dobę.